PM75-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM75-331K
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM
Ngā Rauemi: PM75-331K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM75-331K
Tau Wae PM75-331K Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6009 pcs Pepa Raraunga PM75-331K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PM75
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PM75331K Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.26 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.26 Ohm Max
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -