PM75-101K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM75-101K
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100UH 720MA 430 MOHM
Ngā Rauemi: PM75-101K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM75-101K
Tau Wae PM75-101K Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 100UH 720MA 430 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4977 pcs Pepa Raraunga PM75-101K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PM75
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa PM75101K Tae Mahi -30°C ~ 100°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 100µH
Teitei - Tae (Max) 0.209" (5.30mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 9MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100µH Unshielded Wirewound Inductor 720mA 430 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max
Whakatauranga onamata 720mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PM74SH-821M-RC
PM74SH-821M-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 820UH 250MA 2.2 MOHM
I roto i te taonga: 144138 pcs
Tikiake: PM74SH-821M-RC.pdf
RFQ
PM75-101K-RC
PM75-101K-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 100UH 720MA 450 MOHM