PM40-331K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM40-331K
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 85MA 20 OHM SMD
Ngā Rauemi: PM40-331K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM40-331K
Tau Wae PM40-331K Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 85MA 20 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5970 pcs Pepa Raraunga PM40-331K.pdf
Momo Molded Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PM40
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa M1143TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 796kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Molded Inductor 85mA 20 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 20 Ohm Max
Whakatauranga onamata 85mA I teie nei - Maama -