PM3308-331M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM3308-331M-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM3308-331M-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 300MA 2.7 OHM
Ngā Rauemi: PM3308-331M-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM3308-331M-RC
Tau Wae PM3308-331M-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 300MA 2.7 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 137837 pcs Pepa Raraunga PM3308-331M-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.512" L x 0.374" W (13.00mm x 9.50mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PM3308
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa M8581TR
PM3308331MRC
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Whakatauranga onamata 300mA
I teie nei - Maama 400mA