PM1608S-331M-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM1608S-331M-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Ngā Rauemi: PM1608S-331M-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM1608S-331M-RC
Tau Wae PM1608S-331M-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 91580 pcs Pepa Raraunga PM1608S-331M-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.260" L x 0.173" W (6.60mm x 4.40mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PM1608S
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 100kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 5MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PM1608S-222M-RC
PM1608S-222M-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 2.2MH 100MA 8.5 OHM
I roto i te taonga: 61445 pcs
Tikiake: PM1608S-222M-RC.pdf
RFQ
PM1608S-470M
PM1608S-470M
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 47UH 500MA 230 MOHM
I roto i te taonga: 5318 pcs
Tikiake: PM1608S-470M.pdf
RFQ
PM1608S-331M
PM1608S-331M
Whakaahuatanga: FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM