PM125S-331M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM125S-331M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 570MA 800 MOHM
Ngā Rauemi: PM125S-331M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM125S-331M
Tau Wae PM125S-331M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 570MA 800 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5458 pcs Pepa Raraunga PM125S-331M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.496" L x 0.457" W (12.60mm x 11.60mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PM125S
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ferrite
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 800 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 800 mOhm Max Whakatauranga onamata 570mA
I teie nei - Maama 780mA