PM1008S-331M-RC
Bourns Inc.Bourns Inc.
Bourns Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM1008S-331M-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 200MA 11.5 OHM
Ngā Rauemi: PM1008S-331M-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM1008S-331M-RC
Tau Wae PM1008S-331M-RC Kaihanga Bourns Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 200MA 11.5 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244042 pcs Pepa Raraunga PM1008S-331M-RC.pdf
Whakamahi Shielded Momo Wirewound
Rahi / Rahi 0.150" L x 0.150" W (3.81mm x 3.81mm) Raupapa PM1008S
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ratonga -
Ko te poari Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Waehanga Kaihanga PM1008S-331M-RC
Teitei - Tae (Max) 0.108" (2.74mm) Momo Hangarau 330µH
Nga wa - Whakamātautau 3.8MHz Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11.5 Ohm Max
Whakaahua nui 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 11.5 Ohm Max Nonstandard ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Taitapa - Tae 55 @ 1MHz Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 200MA 11.5 OHM
Te wa roa 100kHz DC Resistance (DCR) -
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama Ferrite