PM1008-R82K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-R82K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM1008-R82K
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 820NH 400MA 1.61 OHM
Ngā Rauemi: PM1008-R82K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM1008-R82K
Tau Wae PM1008-R82K Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 820NH 400MA 1.61 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4852 pcs Pepa Raraunga PM1008-R82K.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PM1008
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa M1199TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ceramic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 820nH
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 350MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 820nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.61 Ohm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 1.61 Ohm
Whakatauranga onamata 400mA I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PM1008S-100M-RC
PM1008S-100M-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 780MA 1 OHM SMD
I roto i te taonga: 115114 pcs
Tikiake: PM1008S-100M-RC.pdf
RFQ
PM1008-R82K-RC
PM1008-R82K-RC
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 820NH 360MA 1.61 OHM