PM1008-R18K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PM1008-R18K-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM1008-R18K-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 180NH 500MA 330 MOHM
Ngā Rauemi: PM1008-R18K-RC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM1008-R18K-RC
Tau Wae PM1008-R18K-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 180NH 500MA 330 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 488520 pcs Pepa Raraunga PM1008-R18K-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa PM1008
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 100MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Ceramic
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 180nH
Teitei - Tae (Max) 0.071" (1.80mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 750MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 180nH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 330 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 330 mOhm
Whakatauranga onamata 500mA I teie nei - Maama -