PM0805G-R082J
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM0805G-R082J
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM
Ngā Rauemi: PM0805G-R082J.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM0805G-R082J
Tau Wae PM0805G-R082J Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 82NH 300MA 200 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5069 pcs Pepa Raraunga PM0805G-R082J.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PM0805G
Ratonga - Q @ Freq 15 @ 50MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa PM0805GR082J Tae Mahi -25°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 50MHz Inangarangi 82nH
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 255MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 82nH Shielded Multilayer Inductor 300mA 200 mOhm Max 0805 (2012 Metric) DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Whakatauranga onamata 300mA I teie nei - Maama -