PCW1J-R24-BAB502L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCW1J-R24-BAB502L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Ngā Rauemi: PCW1J-R24-BAB502L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
270 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCW1J-R24-BAB502L
Tau Wae PCW1J-R24-BAB502L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33148 pcs Pepa Raraunga PCW1J-R24-BAB502L.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±1000ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.920" x 0.874" Face x 0.327" H (23.37mm x 22.20mm x 8.31mm) Raupapa PC-Slimline
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Conductive Plastic
Te Pakanga (Ohms) 5k Mana (Watts) 0.75W, 3/4W
Packaging Tray Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.75W, 3/4W PC Pins
Mahinga Whakauru M9 x 0.75 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Top Adjustment Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.945" (24.00mm) Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)