MF-USMF010-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-USMF010-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-USMF010-2
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Ngā Rauemi: MF-USMF010-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-USMF010-2
Tau Wae MF-USMF010-2 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 396317 pcs Pepa Raraunga MF-USMF010-2.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 600ms Te matotoru (Max) 0.033" (0.85mm)
Rahi / Rahi 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Raupapa Multifuse®, MF-USMF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 15 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 800 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric), Concave Ētahi Ingoa MF-USMF010-2TR
MFUSMF0102
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 300mA Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 100mA Whakaaetanga cURus, TUV