MF-RX135/72-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX135/72-0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-RX135/72-0
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: MF-RX135/72-0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-RX135/72-0
Tau Wae MF-RX135/72-0 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 241492 pcs Pepa Raraunga MF-RX135/72-0.pdf
Momotuhi - Max 72V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.483" L x 0.122" W (12.26mm x 3.10mm) Raupapa Multifuse®, MF-RX/72
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 300 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 120 mOhms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa MF-RX135/72
MF-RX135/72-ND
MFRX135720
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.718" (18.26mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 72V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 2.7A Anei - Max 40A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A Whakaaetanga cURus, TUV