MF-RX014/250U-A5-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX014/250U-A5-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-RX014/250U-A5-2
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL
Ngā Rauemi: MF-RX014/250U-A5-2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-RX014/250U-A5-2
Tau Wae MF-RX014/250U-A5-2 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 145MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5101 pcs Pepa Raraunga MF-RX014/250U-A5-2.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.150" W (6.00mm x 3.80mm)
Raupapa Multifuse®, MF-RX/250 Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 12 Ohms
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 3 Ohms Ratonga -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Disc
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 145mA Ih Through Hole Radial, Disc Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 145mA Whakaaetanga cURus, TUV