MF-RX012/250-T-0
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-RX012/250-T-0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-RX012/250-T-0
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Ngā Rauemi: MF-RX012/250-T-0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-RX012/250-T-0
Tau Wae MF-RX012/250-T-0 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 149242 pcs Pepa Raraunga MF-RX012/250-T-0.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm)
Raupapa Multifuse®, MF-RX/250 Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 16 Ohms
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 7 Ohms Ratonga -
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Disc
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Anei - Max 3A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 120mA