MF-RHT300-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-RHT300-2
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT
Ngā Rauemi: MF-RHT300-2.pdf
RoHs Tūnga RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-RHT300-2
Tau Wae MF-RHT300-2 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga 3.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESETT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 178469 pcs Pepa Raraunga MF-RHT300-2.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.346" L x 0.118" W (8.80mm x 3.00mm) Raupapa Multifuse®, MF-RHT
RoHS Tūnga RoHS Compliant Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 79 mOhms
Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 33 mOhms Ratonga AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Radial, Disc
Ētahi Ingoa MF-RHT300-2TR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Teitei - Tae (Max) 0.543" (13.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 3A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 6A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 3A Whakaaetanga -