MF-RHT1100-AP
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-RHT1100-AP
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua 11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET
Ngā Rauemi: MF-RHT1100-AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-RHT1100-AP
Tau Wae MF-RHT1100-AP Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga 11.0A HIGH-TEMPERATURE PTC RESET Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98157 pcs Pepa Raraunga MF-RHT1100-AP.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 11s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.827" L x 0.118" W (21.00mm x 3.00mm) Raupapa Multifuse®, MF-RHT
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 13 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 5.5 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Paa / Case Radial, Disc
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.402" (10.20mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.028" (26.10mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 16V 11A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 20A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 11A Whakaaetanga -