MF-R015/600-2-99
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-R015/600-2-99 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-R015/600-2-99
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
Ngā Rauemi: MF-R015/600-2-99.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-R015/600-2-99
Tau Wae MF-R015/600-2-99 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4675 pcs Pepa Raraunga MF-R015/600-2-99.pdf
Momotuhi - Max 250V (600V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 5s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.532" L x 0.236" W (13.50mm x 6.00mm) Raupapa Multifuse®, MF-R/600
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 22 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 6 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.496" (12.60mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 300mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA Whakaaetanga cURus, TUV
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MF-R015/600-B-0
MF-R015/600-B-0
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 250V 150MA RADIAL
I roto i te taonga: 5714 pcs
Tikiake: MF-R015/600-B-0.pdf
RFQ
MF-R010-2
MF-R010-2
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
I roto i te taonga: 442643 pcs
Tikiake: MF-R010-2.pdf
RFQ