MF-MSMF030-2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
MF-MSMF030-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MF-MSMF030-2
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812
Ngā Rauemi: MF-MSMF030-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MF-MSMF030-2
Tau Wae MF-MSMF030-2 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233828 pcs Pepa Raraunga MF-MSMF030-2.pdf
Momotuhi - Max 30V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 100ms Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm)
Rahi / Rahi 0.179" L x 0.128" W (4.55mm x 3.24mm) Raupapa Multifuse®, MF-MSMF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 3 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 300 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1812 (4532 Metric), Concave Ētahi Ingoa MF-MSMF030-2DKR
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 300mA Ih Surface Mount 1812 (4532 Metric), Concave
I teie nei - Te haere (Te) 600mA Anei - Max 10A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 300mA Whakaaetanga cURus, TUV