DR331-474AE
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
DR331-474AE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DR331-474AE
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua CMC 470UH 500MA 2LN SMD
Ngā Rauemi: DR331-474AE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DR331-474AE
Tau Wae DR331-474AE Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga CMC 470UH 500MA 2LN SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 151802 pcs Pepa Raraunga DR331-474AE.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 42V
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.213" W (7.30mm x 5.40mm) Raupapa DR331
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Horizontal, 4 Flat Lead Ētahi Ingoa DR331-474AE-ND
DR331-474AETR
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 26 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 470µH @ 100kHz Teitei (Max) 0.197" (5.00mm)
Pepa Tae Signal Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 500mA DCR 280 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 280 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 500mA Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DR331-475BE
DR331-475BE
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: CMC 4.7MH 200MA 2LN SMD
I roto i te taonga: 176285 pcs
Tikiake: DR331-475BE.pdf
RFQ
DR34120
DR34120
Kaihanga: Crydom
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 30A 48-660V
I roto i te taonga: 5312 pcs
Tikiake: DR34120.pdf
RFQ
DR318A
DR318A
Kaihanga: Orion Fans
Whakaahuatanga: INLET RING 318MM FOR OAB318