CVH252009-R47M
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CVH252009-R47M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CVH252009-R47M
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD
Ngā Rauemi: CVH252009-R47M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CVH252009-R47M
Tau Wae CVH252009-R47M Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 470NH 1.8A 40 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 543583 pcs Pepa Raraunga CVH252009-R47M.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato 1008 (2520 Metric) Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CVH252009
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 1008 (2520 Metric)
Ētahi Ingoa CVH252009-R47MCT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz
Inangarangi 470nH Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito 470nH Shielded Multilayer Inductor 1.8A 40 mOhm Max 1008 (2520 Metric)
DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.8A