CV201210-2R2K
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CV201210-2R2K Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CV201210-2R2K
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2UH 30MA 650 MOHM
Ngā Rauemi: 1.CV201210-2R2K.pdf2.CV201210-2R2K.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CV201210-2R2K
Tau Wae CV201210-2R2K Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2UH 30MA 650 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1922871 pcs Pepa Raraunga 1.CV201210-2R2K.pdf2.CV201210-2R2K.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa CV201210
Ratonga - Q @ Freq 45 @ 10MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa CV201210-2R2KCT Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10MHz
Inangarangi 2.2µH Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µH Shielded Multilayer Inductor 30mA 650 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 650 mOhm Max Whakatauranga onamata 30mA