CRM0805-JX-R100ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRM0805-JX-R100ELF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRM0805-JX-R100ELF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805
Ngā Rauemi: CRM0805-JX-R100ELF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRM0805-JX-R100ELF
Tau Wae CRM0805-JX-R100ELF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1627942 pcs Pepa Raraunga CRM0805-JX-R100ELF.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±100ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 Rahi / Rahi 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
Raupapa CRM0805 Tuhinga 100 mOhms
Mana (Watts) 0.25W, 1/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 155°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.024" (0.60mm) Ngā āhuatanga Current Sense
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film