CRF2512-JZ-R001ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRF2512-JZ-R001ELF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRF2512-JZ-R001ELF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.001 OHM 5% 2W 2512
Ngā Rauemi: CRF2512-JZ-R001ELF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRF2512-JZ-R001ELF
Tau Wae CRF2512-JZ-R001ELF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.001 OHM 5% 2W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 293863 pcs Pepa Raraunga CRF2512-JZ-R001ELF.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Raupapa CRF Tuhinga 1 mOhms
Mana (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 1 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element