CRE2512-FZ-R002E-3
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRE2512-FZ-R002E-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRE2512-FZ-R002E-3
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.002 OHM 1% 3W 2512
Ngā Rauemi: 1.CRE2512-FZ-R002E-3.pdf2.CRE2512-FZ-R002E-3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRE2512-FZ-R002E-3
Tau Wae CRE2512-FZ-R002E-3 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.002 OHM 1% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 203693 pcs Pepa Raraunga 1.CRE2512-FZ-R002E-3.pdf2.CRE2512-FZ-R002E-3.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Raupapa CRE2512 Tuhinga 2 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Ētahi Ingoa CRE2512-FZ-R002E-3CT
Tae Mahi -55°C ~ 170°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Film Te hanganga Metal Film