CRA2512-JZ-R060ELF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CRA2512-JZ-R060ELF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CRA2512-JZ-R060ELF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.06 OHM 5% 3W 2512
Ngā Rauemi: CRA2512-JZ-R060ELF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CRA2512-JZ-R060ELF
Tau Wae CRA2512-JZ-R060ELF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.06 OHM 5% 3W 2512 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263890 pcs Pepa Raraunga CRA2512-JZ-R060ELF.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema ±50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato 2512 Rahi / Rahi 0.254" L x 0.132" W (6.45mm x 3.35mm)
Raupapa CRA2512 Tuhinga 60 mOhms
Mana (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2512 (6432 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 170°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm) Ngā āhuatanga Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 60 mOhms ±5% 3W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element