CD214B-T110CALF
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD214B-T110CALF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD214B-T110CALF
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 110V 177V SMB
Ngā Rauemi: CD214B-T110CALF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
12000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD214B-T110CALF
Tau Wae CD214B-T110CALF Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TVS DIODE 110V 177V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 373419 pcs Pepa Raraunga CD214B-T110CALF.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 110V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 177V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 122V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 3.4A