CD1005-Z2
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD1005-Z2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD1005-Z2
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 2V 200MW 1005
Ngā Rauemi: CD1005-Z2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD1005-Z2
Tau Wae CD1005-Z2 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga DIODE ZENER 2V 200MW 1005 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5304 pcs Pepa Raraunga CD1005-Z2.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 2V Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1005 Raupapa -
Mana - Max 200mW Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1005 (2512 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tae (Max) (Zzt) 100 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 2V 200mW ±5% Surface Mount 1005 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 1V