CD-HD201L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
CD-HD201L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CD-HD201L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A SMD
Ngā Rauemi: CD-HD201L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
15000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CD-HD201L
Tau Wae CD-HD201L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga BRIDGE RECT 1PHASE 100V 2A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 159274 pcs Pepa Raraunga CD-HD201L.pdf
Ngaohihi - Te Peak Reverse (Max) 100V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 850mV @ 1A
Hangarau Schottky Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Chip, Concave Terminals Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Tono Single Phase Whakaahuatanga Taipitopito Bridge Rectifier Single Phase Schottky 100V Surface Mount
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 100µA @ 100V I teie nei - Te Whakatika Ritenga (Io) 2A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CD-LAB3
CD-LAB3
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: KIT TVS DIODES SMA PKG 10PC
I roto i te taonga: 4226 pcs
Tikiake: CD-LAB3.pdf
RFQ
CD-LAB4
CD-LAB4
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: KIT TVS DIODES SMB PKG 10PC
I roto i te taonga: 3564 pcs
Tikiake: CD-LAB4.pdf
RFQ
CD-HD01
CD-HD01
Whakaahuatanga: DIO BR VRRM 100V 1A MBS
Tikiake: CD-HD01.pdf
CD-LAB2
CD-LAB2
Whakaahuatanga: KIT DIODE SCHOTTKY 10PC
Tikiake: CD-LAB2.pdf
CD-HD2004
CD-HD2004
Whakaahuatanga: DIO BR VRRM 40V 2A MBS
Tikiake: CD-HD2004.pdf
CD-HD201
CD-HD201
Whakaahuatanga: DIO BR VRRM 100V 2A MBS
Tikiake: CD-HD201.pdf
CD-MBL102S
CD-MBL102S
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1PHASE 200V 1A SMD
Tikiake: CD-MBL102S.pdf
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1PHASE 60V 2A SMD
Tikiake: CD-HD2006.pdf
CD-LAB1
CD-LAB1
Whakaahuatanga: KIT DIODE SS SW/SCHOTTKY 10PC
Tikiake: CD-LAB1.pdf
CD-HD006
CD-HD006
Whakaahuatanga: BRIDGE RECT 1PHASE 60V 1A SMD
Tikiake: CD-HD006.pdf
CD-LAB5
CD-LAB5
Whakaahuatanga: KIT TVS DIODES SMC PKG 5PC
Tikiake: CD-LAB5.pdf
CD-HD2006L
CD-HD2006L
Tikiake: CD-HD2006L.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel