96R1A-R22-A13L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
96R1A-R22-A13L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 96R1A-R22-A13L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR
Ngā Rauemi: 96R1A-R22-A13L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
270 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 96R1A-R22-A13L
Tau Wae 96R1A-R22-A13L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20005 pcs Pepa Raraunga 96R1A-R22-A13L.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±150ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Raupapa 96
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Cermet
Te Pakanga (Ohms) 5k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 96R1AR22A13L
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins Mahinga Whakauru M10 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika Side Adjustment
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.866" (22.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)