95R1A-R22-B15L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
95R1A-R22-B15L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 95R1A-R22-B15L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Ngā Rauemi: 95R1A-R22-B15L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
270 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 95R1A-R22-B15L
Tau Wae 95R1A-R22-B15L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 10K OHM 1W PLASTIC LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25032 pcs Pepa Raraunga 95R1A-R22-B15L.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema ±1000ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Raupapa 95
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Conductive Plastic
Te Pakanga (Ohms) 10k Mana (Watts) 1W
Packaging Tray Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug
Mahinga Whakauru M10 x 0.75 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika User Defined Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.866" (22.00mm) Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)