91R1A-R22-A22L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
91R1A-R22-A22L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 91R1A-R22-A22L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 250K OHM 2W CERMET LINEAR
Ngā Rauemi: 91R1A-R22-A22L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 91R1A-R22-A22L
Tau Wae 91R1A-R22-A22L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 250K OHM 2W CERMET LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26558 pcs Pepa Raraunga 91R1A-R22-A22L.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±150ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Raupapa 91
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Cermet
Te Pakanga (Ohms) 250k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 250k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
Mahinga Whakauru M10 x 0.75 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika Side Adjustment Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.866" (22.00mm) Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)