86R2A-R16-A13/R51L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
86R2A-R16-A13/R51L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 86R2A-R16-A13/R51L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR
Ngā Rauemi: 86R2A-R16-A13/R51L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 86R2A-R16-A13/R51L
Tau Wae 86R2A-R16-A13/R51L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6872 pcs Pepa Raraunga 86R2A-R16-A13/R51L.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Hook
Te Tae Tema ±150ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Square - 0.625" x 0.625" Face x 0.625" H (15.88mm x 15.88mm x 15.88mm) + Switch Raupapa 86
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Cermet
Te Pakanga (Ohms) 5k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 86R2AR16A13R51L
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, DPDT 1 Turn Cermet 2W Solder Hook Mahinga Whakauru M10 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti Rotary, DPDT Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.630" (16.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)