82R1A-R22-A20L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
82R1A-R22-A20L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 82R1A-R22-A20L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 100K OHM 2W CERMET LINEAR
Ngā Rauemi: 82R1A-R22-A20L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 82R1A-R22-A20L
Tau Wae 82R1A-R22-A20L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 100K OHM 2W CERMET LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5591 pcs Pepa Raraunga 82R1A-R22-A20L.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Hook
Te Tae Tema ±150ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Square - 0.625" x 0.625" Face x 0.625" H (15.88mm x 15.88mm x 15.88mm) Raupapa 82
Te hurihanga 300° Tuhinga Whakatika Cermet
Te Pakanga (Ohms) 100k Mana (Watts) 2W
Packaging Tray Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Whakaahuatanga Taipitopito 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W Solder Hook Mahinga Whakauru M10 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.866" (22.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)