79F331K-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
79F331K-RC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 79F331K-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 25MA 30 OHM TH
Ngā Rauemi: 79F331K-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 79F331K-RC
Tau Wae 79F331K-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 25MA 30 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4910 pcs Pepa Raraunga 79F331K-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.100" Dia x 0.160" L (2.54mm x 4.06mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 79F
Ratonga - Q @ Freq 40 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Ētahi Ingoa M8152 Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz Inangarangi 330µH
Teitei - Tae (Max) - Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4.2MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Wirewound Inductor 25mA 30 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 30 Ohm Max
Whakatauranga onamata 25mA I teie nei - Maama -