74F275AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F275AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 450MA 1.85 OHM TH
Ngā Rauemi: 1.74F275AI-RC.pdf2.74F275AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F275AI-RC
Tau Wae 74F275AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 450MA 1.85 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4459 pcs Pepa Raraunga 1.74F275AI-RC.pdf2.74F275AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.200" Dia x 0.500" L (5.08mm x 12.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 74F
Ratonga - Q @ Freq 80 @ 2.52MHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 27µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 26MHz Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 450mA 1.85 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max Whakatauranga onamata 450mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
74F280PC
74F280PC
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC 9-BIT GEN/CHKER 14DIP
I roto i te taonga: 4628 pcs
Tikiake: 74F280PC.pdf
RFQ
74F275AI
74F275AI
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 27UH 450MA 1.85 OHM TH