70F913AI
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F913AI
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 9.1MH 39MA 98.4 OHM TH
Ngā Rauemi: 70F913AI.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F913AI
Tau Wae 70F913AI Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 9.1MH 39MA 98.4 OHM TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4935 pcs Pepa Raraunga 70F913AI.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.330" Dia x 0.380" L (8.38mm x 9.65mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 52 @ 250kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250kHz
Inangarangi 9.1mH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 560kHz Whakaahuatanga Taipitopito 9.1mH Unshielded Wirewound Inductor 39mA 98.4 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 98.4 Ohm Max Whakatauranga onamata 39mA
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
70F912AF
70F912AF
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 91MH 31MA 250 OHM TH
I roto i te taonga: 5235 pcs
Tikiake: 70F912AF.pdf
RFQ
70F915AI
70F915AI
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FIXED IND 91UH 156MA 4.92 OHM TH
I roto i te taonga: 5088 pcs
Tikiake: 70F915AI.pdf
RFQ
70F913AI-RC
70F913AI-RC
Whakaahuatanga: FIXED IND 9.1MH 39MA 98.4 OHM TH