70F154AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 70F154AI-RC
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua FIXED IND 150UH 135MA 8.16 OHM
Ngā Rauemi: 70F154AI-RC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 70F154AI-RC
Tau Wae 70F154AI-RC Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga FIXED IND 150UH 135MA 8.16 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5875 pcs Pepa Raraunga 70F154AI-RC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato Axial Rahi / Rahi 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 70F
Ratonga - Q @ Freq 47 @ 790kHz
Packaging Bulk Paa / Case Axial
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Iron
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 790kHz
Inangarangi 150µH Teitei - Tae (Max) -
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3MHz Whakaahuatanga Taipitopito 150µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 8.16 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 8.16 Ohm Max Whakatauranga onamata 135mA