6630S1A-B28-R203
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 6630S1A-B28-R203
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Ngā Rauemi: 6630S1A-B28-R203.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 6630S1A-B28-R203
Tau Wae 6630S1A-B28-R203 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 20K OHM 1W PLASTIC LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7183 pcs Pepa Raraunga 6630S1A-B28-R203.pdf
Te manawanui ±15% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema ±500ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.875" Dia x 0.383" H (22.23mm x 9.73mm) Raupapa 6630
Te hurihanga 340° Tuhinga Whakatika Conductive Plastic
Te Pakanga (Ohms) 20k Mana (Watts) 1W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 20k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W Solder Lug
Mahinga Whakauru 3/8-32 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika User Defined Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm) Kaupapa Mahi 0.250" (6.35mm)