56AAD-B24-B10/R81L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 56AAD-B24-B10/R81L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua PANEL CONTROL - 1/2" (12.5MM)
Ngā Rauemi: 56AAD-B24-B10/R81L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
270 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 56AAD-B24-B10/R81L
Tau Wae 56AAD-B24-B10/R81L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga PANEL CONTROL - 1/2" (12.5MM) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 11614 pcs Pepa Raraunga 56AAD-B24-B10/R81L.pdf
Te manawanui ±20% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±1000ppm/°C Taper Linear
Raupapa 56 Te hurihanga 290°
Tuhinga Whakatika Conductive Plastic Te Pakanga (Ohms) 1k
Mana (Watts) 0.5W, 1/2W Tuhinga o mua 1
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPDT 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins
Mahinga Whakauru 3/8-32 Hangaia ki te Whakawhiti Rotary, SPDT
Momo Whakatika Side Adjustment Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.750" (19.05mm) Kaupapa Mahi 0.250" (6.35mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
56AAD-C28-B15/R81L
56AAD-C28-B15/R81L
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
I roto i te taonga: 14140 pcs
Tikiake: 56AAD-C28-B15/R81L.pdf
RFQ
56A36-01-2-03N
56A36-01-2-03N
Kaihanga: Grayhill, Inc.
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY 3POS 200MA 115V
I roto i te taonga: 7142 pcs
Tikiake: 56A36-01-2-03N.pdf
RFQ
56AET
56AET
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: FUSE 56AMP 690V AC TYPE T