51RAA-R25-A13L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
51RAA-R25-A13L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 51RAA-R25-A13L
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua POT 5K OHM 1W CERMET LINEAR
Ngā Rauemi: 51RAA-R25-A13L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
270 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 51RAA-R25-A13L
Tau Wae 51RAA-R25-A13L Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga POT 5K OHM 1W CERMET LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19460 pcs Pepa Raraunga 51RAA-R25-A13L.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±150ppm/°C Taper Linear
Rahi - Ara Rectangular - 0.521" x 0.492" Face x 0.521" H (13.25mm x 12.50mm x 13.25mm) Raupapa Pro Audio 51
Te hurihanga 290° Tuhinga Whakatika Cermet
Te Pakanga (Ohms) 5k Mana (Watts) 1W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 51RAAR25A13L
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 1W PC Pins Mahinga Whakauru M10 x 0.75
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika Side Adjustment
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.984" (25.00mm)
Kaupapa Mahi 0.236" (6.00mm)