3345P-1-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3345P-1-252 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3345P-1-252
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua TRIMMER 2.5K OHM 1W PC PIN TOP
Ngā Rauemi: 3345P-1-252.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3345P-1-252
Tau Wae 3345P-1-252 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga TRIMMER 2.5K OHM 1W PC PIN TOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5385 pcs Pepa Raraunga 3345P-1-252.pdf
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga PC Pins
Te Tae Tema ±50ppm/°C Rahi / Rahi Round - 0.450" Dia x 0.235" H (11.43mm x 5.97mm)
Raupapa Trimpot® 3345 - Sealed Tuhinga Whakatika Wirewound
Tuhinga 2.5 kOhms Mana (Watts) 1W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 2.5 kOhms 1W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Wirewound 1 Turn Top Adjustment