3046L-2-252
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
3046L-2-252 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3046L-2-252
Kaihanga / Waitohu: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga hua SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS
Ngā Rauemi: 3046L-2-252.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3046L-2-252
Tau Wae 3046L-2-252 Kaihanga Bourns, Inc.
Whakaahuatanga SENSOR LINEAR 6.35MM WIRE LEADS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8628 pcs Pepa Raraunga 3046L-2-252.pdf
Tuhinga o mua - Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Hangarau Resistive Pūrere Pūrere Whakarato -
Raupapa - Mahinga Whakatere - Hangarau, Hangarau -
Te Tangata Tangata ±20% Tuhinga 2.5 kOhms
Packaging Bulk Paa / Case Module, Wire Leads, Threaded
Waitohu Whakaputa - Whakaputa Resistive
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Tuhinga ±5% Raina Raina 0 ~ 6.35mm (0 ~ 0.25")