ABP6000100SET
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
ABP6000100SET Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ABP6000100SET
Kaihanga / Waitohu: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga hua BOX ALUM BLACK 3.94"L X 2.24"W
Ngā Rauemi: ABP6000100SET.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ABP6000100SET
Tau Wae ABP6000100SET Kaihanga Bopla Enclosures
He Rahinga Kei te wātea 2965 pcs Pepa Raraunga ABP6000100SET.pdf
Taumaha - Te matotoru -
Rahi / Rahi 3.937" L x 2.244" W (100.00mm x 57.00mm) Mōhiohio Shipping Shipped from Digi-Key
Raupapa Alubos Ratonga IP65
Ētahi Ingoa 902-1057 Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Metal, Aluminum
Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 1.260" (32.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Box Metal, Aluminum Black End Panel(s) 3.937" L x 2.244" W (100.00mm x 57.00mm) X 1.260" (32.00mm) Hoahoa End Panel(s)
Puka Momo Box Tae Black
Area (L x W) 8.83 in² (57.0 cm²)