4D45000.2000
Bopla EnclosuresBopla Enclosures
4D45000.2000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4D45000.2000
Kaihanga / Waitohu: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga hua F-40X80/3 40X80MM "3 SLOT" EXTRU
Ngā Rauemi: 4D45000.2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4D45000.2000
Tau Wae 4D45000.2000 Kaihanga Bopla Enclosures
He Rahinga Kei te wātea 1195 pcs Pepa Raraunga 4D45000.2000.pdf
Momo Extruded Aluminum Ngā whakaaturanga 78.740" L x 3.150" W x 1.575" H (2000.00mm x 80.00mm x 40.00mm)
Raupapa Frameworks® Ētahi Ingoa 1758-1014
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
RHA2020
RHA2020
Kaihanga: Bopla Enclosures
Whakaahuatanga: HINGE CLAMP FIT 2.00"RD TUBE AL
I roto i te taonga: 1441 pcs
Tikiake: RHA2020.pdf
RFQ
SB-500
SB-500
Kaihanga: Wakefield-Vette
Whakaahuatanga: ALVES ZERO BACKLASH U-JOINT
I roto i te taonga: 4863 pcs
Tikiake: SB-500.pdf
RFQ
ROB-12531
ROB-12531
Kaihanga: SparkFun
Whakaahuatanga: ATTACHMENT BLOCKS 12PK
Tikiake: ROB-12531.pdf
1155
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: HDWR CORNER BRACE ALUM 20X20 BD
Tikiake: 1155.pdf
Kaihanga: SparkFun
Whakaahuatanga: SKATE WHEEL 2.975 GRAY
Tikiake: ROB-12139.pdf
84750
Kaihanga: Makeblock
Whakaahuatanga: SHAFT COLLAR 4MM(10-PACK)
Tikiake: 84750.pdf
Whakaahuatanga: DISC WHEEL 5" CLR PINK 2PK