SW-185-150
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SW-185-150
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua WASHER SHOULDER #4 NYLON
Ngā Rauemi: SW-185-150.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SW-185-150
Tau Wae SW-185-150 Kaihanga Bivar, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 316262 pcs Pepa Raraunga SW-185-150.pdf
Tae / Tiri / Rahi Hoe #4 Te matotoru - Te katoa 0.228" (5.80mm)
Raupapa SW Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Length - Ki raro iho 0.185" (4.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taitapa - Tae 0.150" (3.80mm) Taitapa - O waho 0.280" (7.11mm)
Taitapa - I roto 0.122" (3.10mm) Whakaahuatanga Taipitopito #4 Shoulder Washer 0.228" (5.80mm) Thick Nylon
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SW-1645A(09)
SW-1645A(09)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN FEMALE 45POS SILVER WW
I roto i te taonga: 10794 pcs
Tikiake: SW-1645A(09).pdf
RFQ
SW-192 VINYL
SW-192 VINYL
Kaihanga: Curtis Industries
Whakaahuatanga: DIN RAIL SLOTTED
I roto i te taonga: 5822 pcs
Tikiake: SW-192 VINYL.pdf
RFQ
SW-2426
SW-2426
Kaihanga: Jonard Tools
Whakaahuatanga: WIRE WRAPPING SLEEVE 24-26 AWG
Tikiake:
SW-1645G(09)
SW-1645G(09)
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN FEMALE 45POS GOLD WIRE WRAP