PM3HTW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM3HTW12.0
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12"
Ngā Rauemi: PM3HTW12.0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM3HTW12.0
Tau Wae PM3HTW12.0 Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga PNL MNT RED 20MA W/WIRE 12" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65719 pcs Pepa Raraunga PM3HTW12.0.pdf
Waimotu - Tae 625nm Tuhinga 2V
Tirohia te Angle 30° Momo LED
Kāhua Whakamutunga Wire Leads - 12" (304.80mm) Raupapa PM3
Ratonga Vf (Typ), If (Max) Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.16" (4.06mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 50mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Clear Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Tae Tae Red Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Red Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Red Clear 30° 2V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 12" (304.80mm)
I teie nei 30mA