PM3GD12V
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PM3GD12V
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua PNL MNT W/ WIRE 568NM 25MCD GREE
Ngā Rauemi: PM3GD12V.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PM3GD12V
Tau Wae PM3GD12V Kaihanga Bivar, Inc.
He Rahinga Kei te wātea 127103 pcs Pepa Raraunga PM3GD12V.pdf
Waimotu - Tae 568nm Tuhinga 12V
Tirohia te Angle 35° Momo LED
Kāhua Whakamutunga - Raupapa PM3
Ratonga DC Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.16" (4.06mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 25mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Domed Top, 3mm (T-1)
Tae Tae Green Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito LED Panel Indicator Green Diffused 35° 12V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1)
I teie nei 20mA