PLP1-100-FS
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
PLP1-100-FS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLP1-100-FS
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100"
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLP1-100-FS
Tau Wae PLP1-100-FS Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga LIGHT PIPE PNL 3MM SMOKED 0.100" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143105 pcs Pepa Raraunga
Momo Rigid Raupapa PLP1
Ētahi Ingoa 492-2143 Momo Tae Panel Mount, Press Fit, Rear
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Aratau Lens Round with Flat Top Rahi Lens 3mm
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Light Pipe Single Smoke, Diffused Rigid Round with Flat Top, 3mm Panel Mount, Press Fit, Rear