MPR8-3GD220V
Hua Hua
Tau Wae: MPR8-3GD220V
Kaihanga / Waitohu: Bivar, Inc.
Whakaahuatanga hua PNL MNT 220V GREEN 5MM
Ngā Rauemi: MPR8-3GD220V.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPR8-3GD220V
Tau Wae MPR8-3GD220V Kaihanga Bivar, Inc.
Whakaahuatanga PNL MNT 220V GREEN 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 17108 pcs Pepa Raraunga MPR8-3GD220V.pdf
Waimotu - Tae 515nm Tuhinga 220V
Tirohia te Angle 45° Momo -
Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm) Raupapa MPR8-3
Ratonga - Pihanga Whakapae Paepae Round
Pihanga Whakapae Paepae 0.31" (7.87mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakatauranga a Millicandela 60mcd Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakaaetanga Maama Diffused Mahinga Rangata / Rahi Round with Flat Top
Tae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae Tae Green Tiaki Ingoa IP54
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito Panel Indicator Green Diffused 45° 220V Round with Flat Top Quick Connect - 0.110" (2.8mm)